Bağlama Büyüsü Yaptırmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

228 görüntüleme

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü yaptırarak sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayabilir ve ömür boyu sevdiğiniz insan ile yan yana olmayı başarabilirsiniz. Ayrıca evlendiğiniz zaman da eşiniz ile herhangi bir problem ya da sorun yaşamanız doğrultusunda eşinizin ilgi ve sevgisini hissetmiyorsanız bağlama büyüsü yaparak eşinizi kendinize ve evinize bağla fırsatını elde edebilirsiniz. Günümüzde en çok araştırılan konular arasında Bağlama Büyüsü nedir? Bulunmaktadır. Bağlama büyüsü, eşinizi ya da sevdiğinizi kendinize bağlamak amacıyla medyum hocalar vasıtasıyla yapılmaktadır. Bağlama büyüsünü uygulayacak medyum hoca ritüelleri doğru bir şekilde öğrenmesi gerekmektedir.

Bağlama Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen vatandaşlar tarafından en çok araştırılan sorular arasında bağlama büyüsünü kimler yapabilir? Sorusu bulunmaktadır. Bağlama Büyüsünü yaptırmak isteyen vatandaşlar unutmamalıdır ki bağlama büyüsü yapımı için herkese gidilmemesi gerekmektedir. Bağlama büyüsü için, büyü yapma alanında kendini geliştirmiş ve en üst seviyeye çıkmış medyum hocalarının tercih edilmesi gerekmektedir. Bağlama büyüsü diğer büyülere oranla çok daha çabuk etkisini gösteren büyüler arasında bulunuyor. Bu büyü yapılması ile birlikte hem kendiniz hem de karşı tarafın etkilenmesi görülecektir. Bağlama büyüsü sayesinde evliliğiniz ve yaşamınız boyunca eşiniz size sadık kalacak ve her geçen gün sevgisini kat kat göstermeye devam edecektir.

Ayrıca anne ve babası ile problem yaşayan çocuklar için de bağlama büyüsü yapılmaktadır. Bu sayede evlerine bağlanmasına ve ailelerine karşı olan sevgilerini en üst seviyeye çıkarak göstermeye başlayacaklardır. Ayrıca bağlama büyüsü ile birlikte aşık olduğunuz kadın ya da adam size bağlanarak hayatınızın merkezine yerleşecek ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu günler yaşayacaksınız. Bunun için bu durumlar ile ilgili olumlu sonuç elde etmek isteyen bireylerin muhakkak profesyonel hocalara gitmesi ön görülmektedir.

Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Bağlama büyüsü neden yapılır? En çok merak edilen sorular arasında bulunuyor. Bağlama büyüsünün yapılma amacı çok fazla olmaktadır. Bundan dolayı bağlama büyüsünün neden yapıldığını sizlere şu şekilde özetleyebiliriz;

 • Bağlama büyüsünü yaptırarak aşık olduğunu kişiyi kendinize bağlama fırsatını bulabilirsiniz. Böylelikle bir ömür boyu yanınızdan ayrılmamasını sağlayabilir ve huzurlu bir hayat sağlayabilirsiniz.
 • Evli olan çiftler evlilik süreçleri içerisinde eşiyle yaşadıkları problemler karşılığında sevgi ve sadakatini hissetmiyorsanız bağlama büyüsü yaptırarak eşinizi kendinize ve evine bağlama fırsatını elde edebilirsiniz.
 • Ayrıca eski sevgilisini kendine bağlamak isteyen bireyler için de en ideal yöntemler arasında bağlama büyüsü bulunmaktadır. Bağlama büyüsünü yaptırarak kendinize aşık edebilir ve intikam alma olanağına sağlayabilirsiniz.

Bağlama büyüsü neden yapılır? Sorusunun en ideal cevaplarını verdik. Bu ve bunun gibi problemler ile karşılaşan bireyler medyum hocalarına giderek sevdiği kişiyi kendini bağlama konusunda detaylı bilgi alabilir ve özel tılsımları yazdırma fırsatını elde edebilir.

Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Bağlama büyüsü etkileri nelerdir? Sorusuna gelecek olursak; bağlama büyüsünün hangi amaçla yapıldığı etkileri için belirli bir faktör olacaktır. İyi yönde yapılan bağlama büyü uygulamaları büyü yapılan kişi manevi açıdan etkisini görebilecektir. Böylelikle yapılan büyü doğrultusunda kişiler arasında birbirlerine karşı duygu artışı en sık beklenilen etkiler arasında görülmektedir.

Ancak kötü amaç ile büyü yapılıyor ise bağlama büyüsü etkileri olumsuz yönde olacaktır. Büyü yapılan bireyin hayatında kötü bir düşüş meydana gelme ihtimali bulunmaktadır. Uykusuzluk, depresif tavır, yemek yememe, huzursuzluk hali ve yalnızlık hissi gibi büyünün başlı başına etkilerine sahip olabileceklerdir. Yine bu kişi de büyü sonucunda insan ilişkileri konusunda da olumsuz etkilenme olanağına sahip olacaktır. Bu doğrultuda evli olan kişi eşi ile arası, çalışan kişinin ise anne, babası ya da çalışıyor ise patronu ile arasının açılmasına sebep olma ihtimali bulunmaktadır.

Büyü altına giren bireyler bütün olumsuzlukları üstüne çekme olanağına sahip olmaktadır. Bu doğrultu da gece kabus görme ya da halüsinasyon yaşama gibi etkileri de görülmektedir. Kötü amaçlı yapılan büyü zaman içerisinde büyünün etkisinde kalarak saldırgan tavırları ön plana çıkarabilmektedir. Bundan dolayı büyünün bozulması ön görülmektedir. Büyü bozulmadığı taktir de bu tavırlar her geçen gün artış gösterecek ve çevresine zarar vermeye devam etme unsuru ile karşı karşıya kalacaktır. Bundan dolayı muhakkak büyüyü bozdurmak amacıyla medyum hocalardan yardım istemek önemli olmaktadır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen vatandaşlar merak içerisinde bağlama büyüsü nasıl yapılır? Araştırmaları yapmaktadırlar. Bağlama büyüsü yapılırken öncelikle izlenmesi gereken önemli unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurları şu şekilde açıklayabiliriz;

 • Bağlama büyüsünün yapılması için öncelikle medyum hocası sayesinde gerekli olan ritüellerin nasıl yapılacağını ve özel tılsımlı sözcüklerin neler olduğunu öğrenmek gerekmektedir.
 • Sonrasında ise karanlık ve sessiz bir oda içerisinde bulunmanız gerekir.
 • Hayvanlardan 1 kap süt almalısınız.
 • Temiz bir kağıt üzerine ‘’ Ya Mülaki’’ yazmalısınız.
 • Daha sonra bağlama büyüsü yapacağının bireyin 2 adet net bir fotoğrafını yanınıza almanız gerekir.
 • Boş bir kağıdın üzerine 2 adet fotoğrafı yapıştırın.
 • Resimleri boş bir kağıda yapıştırdıktan sonra 14 gün boyunca yattığınız odanın duvarında asılı olmalıdır.
 • Temin ettiğiniz süte 14 kere bağlama büyüsü yaptırmak istediğiniz kişinin adını dile getirerek üflemeli ve hızlı bir şekilde içmeniz gerekmektedir.

Bu işlemler doğrultusunda bağlama büyüsü işlemlerini gerçekleştirme fırsatına sahip olabilirsiniz. 3 gün içerisinde büyü etkisini göstermeye başlayacak ve aşık olmasını istediğiniz kişi size aşık olarak sürekli sizi düşünmeye başlayacaktır.  Büyünün etkisi ile size tam anlamıyla sırılsıklam aşık etme fırsatını elde edeceksiniz. Sizden ayrıldığı zamanlar da dahi hep sizin yanınız da olmak isteyecek ve sizi hep özleyecektir.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Bağlama büyüsü çeşitleri değişkenlik gösterebilmektedir. Bu doğrultuda bağlama büyüsünün yapılma amacına göre gerçekleştiği belirtilmesi gerekmektedir. Doğru metotların kullanılması ve özel eşyalar ve diğer malzemeler eşliğinde gerçek bir medyum hocası tarafından büyüyü yaptırmak gerekmektedir. Büyü yaptırmak için önemli unsur deneyimli ve ilim irfan sahibi bir medyum hocası ile gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Böylelikle büyünün etkisini çok daha rahat görebilirsiniz.

Böylelikle bağlama büyüsünün yerine getirilmesi için gönülden, içten ve samimi bir şekilde arzuyu gerçekleştirmek gerekmektedir. Amaca uygun olarak farklı yöntemler ve metotlar bulunmaktadır. Bundan dolayı günümüzde birçok birey tarafından bağlama büyüsü çeşitleri merak içerisinde araştırılmaktadır. Büyünün çeşidi ihtiyacının karşılanması için önemli unsurlar arasında bulunmaktadır. Böylelikle çeşitleri arasında size uygun amacı seçebilir ve yaptırma fırsatını elde edebilirsiniz.

 • Kendine bağlama büyüsü,
 • Birbirini sevenleri bağlama büyüsü,
 • Gözü dışarıda olan evli erkek ve kadın adına göz bağlama büyüsü,
 • Kayınvalide, görümce, gelin, anne-baba ve eşin üzücü sözlerini sonlandırmak için dil bağlama büyüsü,
 • Cinsel yönden erkeğin gözünün dışarı kaymaması için erkeklik bağlama büyüsü,
 • Sözlü, nişanlı veya sevgili adına iki kişiyi bağlama büyüsü,
 • Daha mutlu bir evlilik için bağlılık büyüsü,
 • Söz dinletme büyüsü,
 • Evliliği ya da ilişkiyi daha mutlu yaşamak adına sadakat büyüsü,

Tüm bu çeşitler doğrultusunda kişisel isteklerinizi yerine getirebilir ve mutlu bir hayat sürme imkanını sağlayabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyü bozulabilmesi için başka bir büyünün yapılması gerekmektedir. Böylelikle üzerinde ki büyüyü bozmak isteyen bireyler bu konu için bilgi ve deneyim sahibi gerçek medyum hocalardan yardım alması gerekmektedir. Mistik anlam da elde ettikleri tecrübe ile bağlama büyüsünü bozmak amacıyla gerekli çalışmaların yapılması önemli unsurlar arasında bulunmaktadır. Bağlama büyüsü amacına göre bireyleri olumlu ya da olumsuz etkileyebilmektedir. Özellikle olumsuz olarak etkilenen bireyler bağlama büyüsü nasıl bozulur? Araştırması yapmaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki bu durum amaca göre değişkenlik gösterebilmektedir. Medyum hocalar tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda hangi yöntem ve metotların kullanılması gerekmektedir. Daha sonrasında ise farklı eşyalar ve özel dualar eşliğinde büyü bozma işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Bağlama Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Günümüzde birçok kişi yaşadığı olumsuzluklar sebebiyle kendisine büyü yapılmasından şüphelenmektedir. Bu durumlar doğrultusunda Bağlama büyüsünün belirtileri nelerdir? Sorusu gündemimizde yer alan sorular arasında bulunmaktadır. Büyünün hangi amaçla yapılmasına bağlı olarak fiziksel olarak bazı belirtiler ortaya çıkmaktadır. Bu belirtileri merak eden birçok birey tarafından sürekli olarak araştırma yapılmaktadır. Bağlama büyüsünün ortaya çıkardığı ortak belirtileri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Halsizlik,
 • Kişi üzerinde aşırı huzursuzluk,
 • Öfke,
 • Yalnızca tek bir kişiye odaklanma, (Büyü yaptıran kişi)
 • İştahsızlık,
 • Yalnızlaşma arzusu ve hissi,

Bağlama büyüsünün yapılmasıyla birlikte bu ve bunun gibi pek çok belirtiler ortaya çıkabilmektedir. Ancak tabii ki de bu belirtiler her zaman büyü belirtisi olmamaktadır. Bağlama büyüsünün çeşidi ve amacına bağlı olarak belirtiler farklılık gösterebilmektedir.

Bağlama Büyüsü

Günümüzde en çok etkisini gösteren büyüler arasında bağlama büyüsü yer almaktadır. Bağlama büyüsünün birçok çeşidi bulunmasıyla birlikte güçlü bir şekilde etkisi altına almaktadır. Bu konu ile alakalı herhangi bir şekilde karakterler ilgili bir değişiklik yapılmamaktadır. Sadece büyü yapılan kişinin iradesini kırarak düşünceleri ile alakalı değişikliğe sebep olabilmektedir. Büyü etkisinin altında kalan kişiler büyünün yapıldığını fark etmemektedir.

Mistik bir güç olarak tarif edilen bağlama büyüsünün çeşitlerine göre birbirinden farklı etkiler ile kendini gösterebilmektedir. Bağlama büyüsü en etkili büyüler arasında bulunmasıyla birlikte belli bir süre içerisinde güçlü tesiri sayesinde etkisini göstermektedir. Ancak unutulmamalıdır ki bu büyü çeşidi kesinlikle gerçek bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Böylelikle bilinçli ve bilgili bir medyum tarafından yapılması etkilerini çok daha kısa süre içerisinde göstermesi sebep olabilmektedir. Aksi takdir de istenilmeyen durumlar ile karşı karşıya kalınma ihtimali bulunmaktadır. Doğru bir şekilde yapılmaz ise hayat boyu etkisini devam ettirme gibi riskler ile karşı karşıya kalınabilir.

Diğer İçeriklerimiz

YORUMLAR

Abone Ol
Bildir
guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Sefer
Sefer

Bilgilendirme için teşşekürler admin hangi medyumdan destek alabilirim? Güvendiğiniz bildiğiniz bir medyum var mı?

Copyright © 2021. Medyum Tavsiye Yorumları

Wordpress Tema indir
Top