Gerçek Medyumlar Kimdir? Nasıl Anlaşılır?

320 görüntüleme

Gerçek Medyumlar Kimdir? Nasıl Anlaşılır?

Günümüzde büyü yaptırmak isteyen kişiler gerçek bir medyum vasıtasıyla yaptırması gerekmektedir. Bilim ve manevi açıdan dereceler kazanmış kişiye gerçek medyum adı verilmektedir. Medyum kelimesi tam anlamıyla insanlar ve ruhlar arasında ki ilişkiyi kurma yeteneğine sahip olan kişiler için kullanılmaktadır. Günümüzde pek çok insan gerçek medyumlar kimdir? Gerçek medyumlar nasıl anlaşılır? Gibi soruları sık sık sormaktadır.  Bugün ki yazımız da sizlere gerçek medyumlar hakkında bilgi vermek isteriz.

Günümüzde gerçek bir medyum bulmak ciddi anlamda zor olmaktadır. Karşımızda ki kişinin gerçek bir medyum olup olmadığını anlamayan kişiler büyük bir riskin altında kalmış bulunmaktadırlar. Gerçek medyum olduğunu anlamak ve bulmak dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlar arasında bulunmaktadır. Gerçek bir medyumu bulmak günümüzde her ne kadar zor olsa da en iyi medyum olarak adını yazdırmış isimler bulunmaktadır. Maalesef günümüzde iyi niyetli olmayan ve insanların çaresizliklerinden faydalanmak isteyen sahte medyumlar bulunmasıyla birçok insan tarafından gerçek medyumlara olan güvenin kaybedilmesini sağlamışlardır. Ancak gerçek medyumlar insanların güvenini kazanmak için kendilerini ispatlamayı başarmaktadırlar.

Böylelikle günümüzde en iyi medyum bulmak amacıyla çok dikkatli olmak ve ciddi bir araştırma yapmak gerekmektedir. Aksi takdir de sahte medyumlar ile karşı karşıya kalmanız durumunda istenilmeyen durumlar ile de karşı karşıya kalmanıza sebep olma ihtimali bulunmaktadır. Ancak gerçek medyumlar kendilerini kanıtlayarak elde ettikleri güç ve kuvvetleriyle birlikte sahip oldukları deneyimleri ortaya koymaları ile birlikte ortaya çıkabilecek riskleri en aza indirmeye hedeflemektedirler. Böylelikle gerçek medyumların kesinlikle riskli işlerden uzak durmaları gerekmektedir. Maalesef ki günümüzde birçok insanımız gerçek medyum seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiğini bilmediği için büyük bir problemler ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Medyum seçmenin püf noktalarını bilmeyen kişiler kesinlikle bilen birinden yardım almalı ve işini riske atmaması önerilmektedir. Böylelikle güvendiğiniz birinden bu konu hakkında yardım alabilir ve en iyi medyum nasıl seçilir danışabilirsiniz. Ancak günümüzde ki insanlar gerçek medyum bulmak için çaba sarf etmediğini ve zaman içerisinde istenmedik durumlar ile karşı karşıya kaldıklarını bilmekteyiz. Böylelikle büyük risk içine girerek hayal kırıklığı ile karşı karşıya kalabilmektedirler.

Gerçek Medyum Seçmenin Püf Noktaları

Medyum seçimi gerçekten dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlar arasında bulunmaktadır. Gerçek bir medyumun öncelikle çok sayıda başarılı büyüleri olması en önemli kriterleri arasında bulunmaktadır. Şimdi sizlere gerçek medyumlar kimdir?  Gerçek medyumlar nasıl anlaşılır? Bunlardan bahsetmek isteriz.   Medyumların gerçek olduğunu anlamak için dikkat etmeniz unsurlar şu şekildedir;

  • Gerçek medyum seçimi yaparken daha önce medyuma büyü yaptırmış insanlar ile iletişime geçerek detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
  • Gerçek medyumlar yetenekleri ile her zaman ön plana çıkmaktadırlar.
  • Eğer bir medyum sahip olduğu yeteneği sayesinde insanların zihinlerine girebiliyorsa ve nesneleri etkisi altına alarak hareket ettirebiliyor ise bu kişiler gerçek medyumdur.
  • Medyumlar insanların zihninden geçenleri okuma özelliğine sahip olmaktadır.
  • Medyumların kalp gözleri açıktır.
  • Gerçek medyumlar insanların zihinlerini okur, zihinlerini ele geçirir ve bu özelliğini karşısında ki kişilere hissettirebilir.
  • En iyi medyum size duru görüşleri ve özellikleri ile objektif olarak yardım etme özelliğine sahip olmaktadır.

Tecrübeli medyum seçimi yapılması ile birlikte büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde başarılı sonuç almanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca medyumların çalışanlarına online bir şekilde ulaşma fırsatını elde edebilirsiniz. Günümüzde medyumluk mesleğine sahip olan çok az sayıda insan bulunmaktadır. Ancak bu işi yapan herkesin gerçek medyum olmadığını söylemek isteriz. Bazı kişiler kendini medyum olarak tanıtarak sadece bu işten para kazanma derdinde olabilmektedir. Bundan dolayı bu tarz medyumlara giden bireyler hem manevi hem de maddi açıdan olumsuz olarak etkilenmektedirler. Bu tarz insanlar ile karşı karşıya kalınması durumunda yapılan büyüler tutmaz ya da büyülerin etkisi kalıcı olarak meydana gelmeyecektir. Ayrıca yapılan büyünün etkisi başka biri tarafından tutma ihtimali de bulunmaktadır. Bundan dolayı bu tarz medyumlar ile karşı karşıya kalınması ile birlikte hayal kırıklığı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Böylelikle kesinlikle medyum seçimi yaparken dikkatli olmak gerekmektedir.

Gerçek medyum seçimlerinizi yaparken dikkatli bir şekilde araştırma yapabilir ve bu tarz işler ile uğraşan yakınlarınız bulunuyor ise onlara sorabilir ve danışabilirsiniz. Böylelikle geri dönüşü olmayan problemler ile karşılaşmama ihtimalinde bulunabilirsiniz. Böylelikle başarılı ve tecrübeli medyum seçimi yapma fırsatını elde edebilir ve hem maddi hem de manevi açıdan herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmazsınız.

Medyumların asıl amacı sahip oldukları güçler ile deneyimlerini kullanarak insanlara yardımcı olmak ve kısa zaman içerisinde istedikleri amaçlara ulaştırabilmektedir. Bundan dolayı medyumluk işi zor meslek grupları arasında yerini alarak işlerini yaparken çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Gerçek medyum seçimi yaparken bu iş ile sürekli olan ilgilenen çevredekilere kişilere danışmanız doğru medyumu bulma fırsatını sizlere sunacaktır. Her ne kadar günümüzde sahte medyumlar da yerini alsa da işini doğrusuyla yapan medyumlar da bulunmaktadır. Sahte medyumlar ile karşılaşan bireyler daha sonrasından istenilmeyen durumlar ile karşı karşıya kalmaktan korktuklarından dolayı böyle birşeyi her ne kadar isteseler dahi korkularından dolayı gerçekleştirememektedirler. Bundan dolayı günümüzde birçok kişi tarafından gerçek medyumlar sık sık araştırılmaktadır.

Diğer İçeriklerimiz

YORUMLAR

Abone Ol
Bildir
guest
11 Yorum
En Yeniler
Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Gülsüm
Gülsüm

Selam arkadaslar bende esimle ilgili ciddi sikinti yasiyorum yaklasik olarak 3 yil oldu birlikte olamiyoruz. Herzaman onu istedigimde beni reddediyor. Birkac hoca tarafindan dolandirildim. Salih memisoglu hoca, Yildiz nameci ayse hoca dolandirdi, 3000 tle gitti cozume ulasamad 4 tane cocugum var esimi cok seviyorum obeni istemiyor, birkac hocaya bakim yaptirdim kafor bir cinin musallat oldugunu soyliyorlar, Alla rizasi icin kandirilmayacagim gercek benim isimi çözecek hocaya ihtiyacım var, gerçek medyum tavsiye edecek arkadaşlara teşekkür ederim.

fatma nur
fatma nur

benimde eşim evi terk etti bırakıp gitti bizi 2 çocukla bir başıma kaldım napıcamı şaşırdım bir arkadaşım geldi ve hocalardan yardım almamı söyledi ihsan hoca ile iletişime geçtim ve beni 2000 tl kandır adi erif daha yahudi büyücülerin bu konuda iyi olduğunu ve etkili çalışmalar yaptığını duymuştum medyum robin beyi gördüm bir çok sitede doğru olmasa bukadar yazmazlar dedim ve aradım sesi olsun konuşması olsun gerçekten etkiliydi ve inanırmısınız telefonu kapadıkdan sonra bende çok olumlu bir etki oluşturdu paramı topladım ve eşimin evine dönmesi için çalışmalara başladık varya tam 14. günde tıpış tıpış döndü geldi evine pişman yalvar yakara şimdi… Read more »

Armağan
Armağan

gerçek medyum bana göre sosyal medyada olmaz arkadaşlar bakıyorumda yüzlerce instagram hesabında medyum hocalar dolaşıyor nasıl yetişebiliyorlar hem büyü hem de akıllı telefonla bildirimlere bakıyorlar 🙂 çok saçma bence

nurten seval
nurten seval

sizi ayakta alkışlamak istiyorum..
bende instagram ve facebookdan 10 larca medyuma yazdım 5 dk geçmeden cevap verdiler kendilerini bir övüyorlar anlatamam ben gerçek medyumum ruhsatlı medyumum arkadaşım medyum büyü yapar dm den mesaj atmazki tenezzül etmez 😀

ESME
ESME

gerçek medyum ruhsatlı medyum diye 15 bin tl dolandırıldım ya bir tanemi doğru kişi ile karşılamıcaz hepmi hüsran olacak sonumuz.. nolur bir tane gerçek medyum önerseler ve artık hayatımız yoluna girse

havva
havva

çok haklısınız bende gerçek medyum um diyen 2 kişiye dolandırıldım ruhsat filan hikaye yeri yurdu olan medyumlar daha gerçek geliyor bana artık

Demet neril
Demet neril

arkadaşlar ben 2 yıldır uzun uğraşlar verdim gerçek medyumlar kendi siteleri olmaz instagram sayfası filan uğraşanları gördüm gerçek medyum işini bırakıp sizce ilgilenirmi sizce o yüzden ben buna çok dikkat ediyorum ve gerçek medyum bulursam buraya yazıcam araştırıyorum hala saygılar

metin
metin

demet hanım gerçek medyum arıyorsanız kesinlikle medyum robin bey ile görüşmelisiniz kendisi oldukça profesyonel bir medyumdur balıkesirde yaşıyor kendisi ben yüz yüze görüştüm..

minem
minem

medyum ruben hoca dolandırıcıdır arkadaşlar 2000 tl mi aldı benim ulaşamıyorum kendisine allah kahretsin yaa

BÜŞBÜŞ
BÜŞBÜŞ

medyum nodra denen şahısa dikkat edin arkadaşlar kendisi gerçek medyumum diyerek herkesi kandırıyor ve engelliyor birdaha ulaşılamıyor kendisine aman aman..

Nurcan
Nurcan

gerçek medyum denince bence Zenuhi hocadır arkadaşlar çünkü çok kişi tarafından dolandırıldım ve güvenim sarsıldı ama Zenuhi hocanın çalışma stili ve bakış açısı çok farklı benim görmediğim onun bana gösterdiği çok şey oldu çok sağolsun..

Copyright © 2021. Medyum Tavsiye Yorumları

Wordpress Tema indir
Top