Güvenilir Medyumlar Kimdir? Nasıl Anlaşılır?

624 görüntüleme

Güvenilir Medyumlar Kimdir? Nasıl Anlaşılır?

Günümüzde büyüler Orta Asya’da ortaya çıktığı bilinmektedir. Büyü işlemleri çok eski tarihlere dayanması ile birlikte kökeni ile birlikte ilk medyumlarda Orta Asya’dan çıkmıştır. Geçmişten bugüne kadar medyumlar sürekli ilgi gören kişiler olmayı başararak ön plana çıkmayı başarmış bulunmaktadır. Ancak geçmişte sahte medyum ile karşılaşmak çok zor olmasının yanı sıra günümüzde sahte medyumlar ile karşı karşıya kalmak mümkün hale gelmiş bulunmaktadır. Böylelikle en çok araştırılan konular arasında güvenilir medyumlar kimdir? Güvenilir medyumlar nasıl anlaşılır? Sorusu bulunmaktadır.

Geçmişten bugüne kadar gelen medyumluk mesleğini yapan birçok insan aslında güvenilir medyum olmamaktadır. Maalesef günümüzde pek çok sahte medyumlar bulunmaktadır. Bundan dolayı insanlar büyü yaptırmak isteseler dahi her zaman tereddüt içerisinde olmaktadırlar. Bugün ki yazımız da sizlere güvenilir medyum ve güvenilir olmayan medyum arasında ki farkları söylemek isteriz. Böylelikle güvenilir medyum seçimi yapma fırsatını elde edebilirsiniz. Medyum seçimi yaparken kesinlikle çok dikkatli olmak gerekmektedir. Aksi takdir de güvenilmeyen medyumlar ile karşılaşabilir ve hem maddi açıdan hem de manevi açıdan zarara uğrayabilirsiniz. Sahte medyum mağduriyeti ile karşı karşıya kalan kişiler belki de daha sonradan bu durumun düzeltilmeyecek hale gelmesine sebep olabilmektedir.

Güvenilir Medyumu Anlamanın Püf Noktaları Nelerdir?

Günümüzde en iyi medyum bulmak her ne kadar zor olsa da sizler için hazırladığımız bu yazıda güvenilir medyum nasıl olur bunu öğretmek isteriz. Bir medyum güvenilir olup olmadığını anlamak için pek çok yol bulunmaktadır. Bundan dolayı bu yolların bazılarından sizlere bahsetmek isteriz.

  • Güvenilir medyumlar geçmişlerine dair bilgilerine her zaman ulaşmanızı sağlayabilmektedir. Böylelikle bu bilgileri hem kendisinden hem de çevresinden rahatlıkla öğrenme fırsatını elde edebilirsiniz.
  • Medyum hakkında yapılan yorumların, nasıl kişiliğe sahip olduğunu ve insanlara nasıl davrandığı dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekmektedir.
  • İlmi ile ön plana çıkan ve hangi hocalardan eğitim aldığını araştırmanız gerekmektedir.
  • Güvenilir medyumlar ile görüşmek istemeniz durumunda tereddüt etmeden bunu kabul edecektir. Medyum ile görülmeniz ile birlikte sizi tanımaları ve sizlere yardımcı olmalarına olanak sağlayacaktır.
  • Sizi pür dikkat dinleyeceklerdir. Derdiniz ne olursa olsun dikkatli bir şekilde dinleyerek yeni çözümler ortaya koymaya çalışacaktır.
  • Güvenilir medyumlar genellikle kendilerini büyük görmeyen hocalardır. Bundan dolayı onlara sormak istediğiniz soruları sormanıza fırsat tanıyacaktır.

Böylelikle güvenilir medyum nasıl anlaşılır? Sorusuna cevap vermiş bulunmaktayız. Ancak bazı sahte medyumlar bu durumlardan yararlanmak isteyip her zaman ön plana çıkmaya çalışmaktadır. Ancak sizler dikkatli olursanız güvenilir medyumlar ile karşılaşabilir sıkıntınızı çözüme kavuşturma fırsatını elde edebilirsiniz. Unutmamalısınız güvenilir medyum sizinle her şekilde görüşmeye kabul edecektir. Ancak sahte medyumlar sizler ile görüşmeye çekinecek ve herhangi bir bahane uydurarak sizinle görüşmeyi reddedecektir. Güvenilir medyum bulmanın en önemli unsurları arasında araştırmak bulunmaktadır. Bundan dolayı baştan savma araştırma yerini dikkatli araştırma yaparak en iyi medyum bulma fırsatını elde edebilirsiniz. Medyumlar genellikle sizinle iletişim halinde olarak ne istediğinizi tam anlamaya çalışacak ve size çözüm önerilerinde bulunacaktır. Ancak sahte medyumlar tabii ki de para alma derdinde olmasından dolayı çok fazla üstünüze düşmeyecektir. Böylelikle ufak detaylar ile medyumun güvenilir olup olmadığını anlama fırsatını elde edebilirsiniz.

GÜVENİLİR MEDYUM NASIL OLMALI?

Güvenilir medyumlar her zaman insanlar ile iletişim halinde olmaktadırlar. Aynı zamanda güvenilir medyumun en önemli özelliği ise insanların zihnini okuyabilme yeteneğine sahip olması bulunmaktadır. Eğer bir medyum sizin zihninizi okuyabiliyor ise en iyi medyum da olduğunuzu unutmamanız gerekmektedir. Böylelikle güvenilir medyum seçimi yaparken kesinlikle titizlik ile davranmalı ve sabırlı bir şekilde araştırma yaparak doğru medyumu bulma fırsatını elde edebilirsiniz. Ayrıca güvenilir olmayan medyumların en belirgin özellikleri arasında ise akılları fikirleri para da olması bulunmaktadır. Siz her ne kadar derdinizi anlatırsanız anlatın sahte medyumlar sadece para işine odaklanacak ve size belirli bir miktar söyleyeceklerdir. Ayrıca unutulmamalıdır ki güvenilir medyumlar hiçbir zaman kendilerini büyük görmemektedirler. Ancak sahte medyumlar her zaman ön plana çıkarak sizin konuşmanıza dahi müsaade etmeyecektir.

Güvenilir medyum öncelikle kişilik sahibi olmaktadırlar. İnsanların zihninden geçenleri okuma özelliği bulunmalarından dolayı insanlar ile çok daha kolay bir şekilde iletişime geçme fırsatını elde etmektedirler. Güvenilir medyumlar her ne kadar samimi olsalar da laubali olmamaktadırlar. Bundan dolayı seçim yaparken davranışlarına ve hareketlerine dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde istenilmeyen durumlar ile karşı karşıya kalmanız hiçbir zaman istemediğimiz durumlar arasında bulunmaktadır.

Günümüzde kendini medyum olarak tanıtan kişiler gün geçtikçe artış göstermektedir. Ancak günümüzde her ne kadar her geçen gün artış gösterse de nadir de olsa güvenilir medyumlar bulunmaktadır. Güvenilir medyumlar her şekilde kendilerini kanıtlamış ve ön plana çıkmış kişiler olmaktadırlar. Çevresi bakımından sevilen ve saygı gören kişiliğe sahip olmaktadırlar. Güvenilir medyumlar samimi ve içten davranışlar sergilemektedir. Böylelikle en iyi medyumlar samimi ve içtenliği ile birlikte unutulmamalıdır ki laubali hareketlerde bulunmamaktadırlar. Büyü yaptırmak isteyen ve en iyi medyum arayan bireyler öncelikle dikkatli araştırma yapması gerektiğini bilmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde güvenilmeyen medyum ile karşı karşıya kalınır ise istenilmeyen durumlar ile karşılaşma ihtimali bulunmaktadır. Bundan dolayı titizlik her zaman ön planda olması gerekmektedir.

Diğer İçeriklerimiz

YORUMLAR

Abone Ol
Bildir
guest
10 Yorum
En Yeniler
Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
murat
murat

2 3 yıl olacak neredeyse güvenilir medyum araştırmakdan kafayı yiyeceğim resmen.
7 8 sahtekar hoca tarafından kandırıldım güvenilir bir medyum arıyorum önerebileceğiniz ve referansı sağlam medyum varmı ? son kez yaptırmak istiyorum olursa olur olmassa pes edicem.

Zafiye
Zafiye

güvenilir medyum olarak robin beyi öneririm görüşün anlarsınız. referans olarak bir çok gazete ve haberlere röportaj vermiştir ünlüdür..

nermin
nermin

merhabalar ben nermin bundan 2 ay evvel robin bey ile tanıştım.

eşimden dolayı çok sıkıntılar yaşadım beni aldattı eve gelmemeye başladı bu sebeple robin bey bana kabala büyüsü önerdi ve 19 günde çözüleceğini söyledi Allah razı olsun robin beyden tam 15. günde etki görmeye başladım ve eşim sözümden çıkmamaya başladı herkese medyum robin beyi öneririm özellikle bahsettiği kabala büyüsünü de.

DENİZ
DENİZ

Bende sevgilimle barışmak için İnternet sitelerini gezerken, bir medyum tavsiye sitesinde bu medyumun adını duydum. nefise Hoca Hakkında hep olumlu yorumlar yayınlamış, olumsuz yorumlar hiç görmedim. bir şekilde ulaştım kendine. Bende yeni olduğumdan, inanarak aradım.Bana merak etme senin işin yüzde yüz deyip yüksek rakamlar istedi, bende çaresizlikten son kurtuluş olarak inanıp verdim.Sonuç alamadım,her seferinde telefon açıyorum şu gün geliyor bu gün geliyor sevgilin diyerek hep oyaladı. O siteye haklarında olumsuz düşüncelerimi paylaştığımda yayımlamadılar. Şimdi çok araştırdığım için farkındayım, kendi siteleriymiş bunlar. İş işten geçti benim için ama en azından birkaç kişiyi uyara bilirsem ne mutlu bana. araştırmalarınızı iyi yapın arkadaşlar.… Read more »

zehra
zehra

Zenuhi hoca ile çalıştınızmı güvenilir medyum mu kendisi ?

züheyla
züheyla

zehra hanım ben çalışma yaptım kendisiyle güvenilir medyum değil çünkü 1 hafta sonra kendisine ulaşamadım. ne yazıkki

Volkan
Volkan

Medyum aramak ile çok vakit kaybeden birisiyim çok fazla tavsiye edilen medyuma rastladım ve hemen hemen birçoğu ile çalıştım kimisi dolandırdı kimisi geçiştirdi doğru düzgün hizmet aldığım bir kaç medyum oldu sadece onlardan en iyisi Medyum granel bey oldu. Ondan aldığım hizmeti hiçbir medyumdan almadım çok iyi bir şekilde ilgilenmesi bir yana aynı zamanda garantili sonuç vermesi de bir başka güzel yanıydı. Yaptırdığınız işlem sizin istediğiniz sonucu alana kadar medyum granel bey çalışmalara devam etmektedir. Yani işleminiz başarısız bir şekilde sonuçlansa bile medyum granel o işlemden olumlu sonucu alana kadar çalışmalara devam etmektedir. Ben defalarca medyumlar ile çalıştım granel bey… Read more »

haluk Serin
haluk Serin

uzun zamandır güvenilir medyum arıyorum bir çok site araştırdım bir çok forum yazı okudum ama hiç biri güvenilir gelmedi acaba önerebileceğiniz güvenilir biri varmı..?

Derya
Derya

güvenilir medyum arıyorsanız Zenuhi beyi önerebilirim size kendisi oldukça başarılı ve ilgilidir..

İLKAY
İLKAY

arkadaşlar güvenilir medyum arıyorum bu işi gerçekten yapabilen ve işinin ehli acaba önerebilirmisiniz. teşekkürler

Copyright © 2021. Medyum Tavsiye Yorumları

Wordpress Tema indir
Top