Medyum Medyumlar Hakkında

130 görüntüleme

Medyum & Medyumlar
Bir kişinin büyü, sihir, tılsım, vefk, muska işlerini bilir bir kişiye danışarak yapması halinde medyumlara başvurması gerekmektedir. Medyumlar insanların büyü bozma ve yapma ihtiyaçlarının karşılanmasında cinlerden de yardım alarak hareket eden kişilerdir. Medyum doğa üstü varlıklarla iletişim halinde olduğunu iddia eden kişidir ve bunu birtakım bilgileri ve yetenekleri kullanarak gerçekleştirmektedir. Aşk büyüsü papaz büyüsü, bağlama, ayırma, kısmet açma, çocuk olması için yapılan tılsımlar, büyüler, muskalar medyumların ilgi alanına girmektedir.
Medyumlar Ne İş Yapar?
Medyumluk hizmetleri bir meslek olarak yapılmaktadır. Hocalar da medyumluk hizmetlerini gerçekleştirebilirler. Büyü yapma ve bozma faaliyetleri medyumların en çok yaptığı işler arasında yer almaktadır. Medyumlar aşk, bağlama, ayırma, geri getirme gibi aşk ve sevgi ile alakalı büyüleri ve büyü bozma işlerini daha çok yaparlar. Fal bakmazlar ama muska hazırlayıp tılsımlar da yapabilirler. Vefk hazırlama konusunda bilgisi olan medyumlar bu işi kolaylıkla yapsa da genel olarak vefk işini yapan medyum sayısı oldukça azdır. Daha çok bireylerin eşleri ve sevgilileri ile ilgili durumlarda bağlama, ayırma, geri getirme büyüleri ve büyü bozma işleriyle ilgilenirler.
Medyumlar Büyü Yapar mı?
Günümüzde medyum olmak büyü yapabilmek ve bozabilmek anlamlarını taşımaktadır. Bu nedenle medyumlar daha çok büyü yapmak ve bozmak faaliyetlerinde bulunurlar. Büyü yapmanın bazı şartları vardır. Bazı malzemeleri özel olarak temin etmek ve özel olarak karıştırmak gerekir. Özel eşyaların kullanıldığı, vücuda ait parçaların da büyülere karıştırıldığı bilinmektedir. Evlerde, iş yerlerinde ya ada herhangi bir mekana dair olaylarda o yerlere ait parçalar büyülere de unsur olabilir. Bu nedenle medyumlar büyüleri çok dikkatli yapmakta ve bozmaktadır. Bunun için cinlerle de irtibata geçebilme yetenekleri bulunan medyumlar bulunmaktadır.
Medyumlar Muska Yapar mı?
Muska yapmak dini bir şey olarak karşılansa da dua ve ayet bilen medyumlar tarafından muska yapmak da çok basit olan işler arasında yer almaktadır. Dua ve ayetleri bilmek, aslıyla yazabilmek ve belli bir muhafazaya koymak da muska yapma şartları arasında yer almaktadır. Medyum muska yapabilir.

Diğer İçeriklerimiz

YORUMLAR

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Copyright © 2021. Medyum Tavsiye Yorumları

Wordpress Tema indir
Top